ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

معماری داخلی معماری داخلیمعماری داخلی

همانطور که می دانید قاره اروپا از قاره های سرسبز و زیبا در دنیا محسوب شده است. کشورهای زیادی در این قاره وجود داشته است. این قاره مدرن ترین و امروزی ترین سبک های معماری داخلی را در خود جای داده که مورد توجه قاره های دیگر قرار گرفته است محیطی که افراد در آن زندگی می کنند، با سبک زندگی شان رابطه مستقیمی داشته است. تفاوت مکان های مسکونی و تجاری که افراد قاره ی دیگر در آن زندگی می کنند، با مردمان اروپایی کاملا محسوس و آشکار به حساب می آید. هر خانه دارای پلن و دکوراسیون خاص خود است که باید در ریدیزاین داخلی مورد توجه قرار گیرد. در ادامه ی مطلب قصد داریم در خصوص ویژگی های اروپایی و همچنین انواع سبک های طراحی بیشتر صحبت کنیم:

سبک اروپایی جزو سبک های شیک و جذاب می باشد. در سبک اروپایی بحث رنگ آمیزی و نورپردازی از اهمیت بسزایی برخوردار است. در خانه هایی که در آن ها سبک های اروپایی به اجرا درآمده است از عنصر نور و رنگ به نحوی استفاده شده است که جلوه ای بی نظیر و عالی را در محیط ایجاد کرده اند. نورپردازی و ترکیب رنگ ها، دو موردی هستند که در هنگام طراحی یک فضا به سبک اروپایی، قابل توجه است

آشپزخانه قلب هر خانه می باشد و به همین دلیل در هنگام طراحی باید توجه زیادی به آن شود. شرکت معماری داخلی برای طراحی آشپزخانه به سبک اروپایی بهتر است که جزیره استفاده شود. همچنین میز ناهارخوری نیز از دیگر وسایلی است که بسیار زیاد در این سبک به چشم می خورد. یک ایده خلاقانه دیگر که برای آشپزخانه های به سبک اروپایی وجود دارد استفاده از لوستر طلایی در این فضا است.

سالن پذیرایی در طراحی داخلی

برای طراحی سالن پذیرایی جهت برگزاری دورهمی و مهمانی های خانوادگی و دوستانه احتیاجی به صرف هزینه های زیادی نیست. یکی از مشخصات سبک اروپایی این است که در طراحی سالن پذیرایی از ملزومات و اسسوری های تزئینی و دکوراتیو زیادی استفاده نمی شود. برای طراحی سالن پذیرایی به سبک اروپایی شما تنها به یک دست مبلمان و یک الی دو اکسسوری نیاز دارید.استفاده از رنگ هایی مثل طلایی در سالن پذیرایی، می تواند بر جذابیت محیط بیافزاید. مبلمانی به رنگ طلایی و ملزوماتی که رگه هایی از این رنگ را در خود جای داده اند، در دکوراسیون اروپایی قابل استفاده هستند.

سبک ویکتوریایی در طراحی داخلی

سبک ویکتوریای یکی از شناخته شده ترین و مجلل ترین سبک ها در دکوراسیون داخلی محسوب شده است که در کشورهای اروپایی به زیادی استفاده می شود. در این سبک چیزی که بسیار مورد توجه عموم است، بحث هماهنگی و تعادل در کنار زیبایی می باشد که همین باعث شده است تا طرفداران زیادی پیدا کرده است. برای اجرا و پیاده سازی این سبک باید توجه کنید که فضاهای عمومی و خصوصی باید به خوبی از یگدیگر جدا شده و اصطلاحا تفکیک شوند. دیوارها نیز بهتر است با استفاده از کاغذدیواری رنگی یا ساده به دو قسمت تقسیم گردند. وسایل تزئینی در این سبک بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در منازلی به این سبک قسمت پذیرایی مهم ترین قسمت در دکوراسیون منزل به حساب می آید که با شکوه تمام آراسته شده است. وجود شمعدان های بزرگ، چلچراغ ها و شیشه های منقوش از دیگر ویژگی های این سبک است که بسیار طرفدار دارد. لازم به ذکر است که در این سبک به زیبایی بصری بسیار اهمیت داده می شود.

سبک باروک در طراحی داخلی

سبک باروک از دیگر سبک های اروپایی محسوب شده است. چیزی که در این سبک بسیار مورد توجه است، فضاهای منحنی و طرح های نامتقارن بوده که در معماری داخلی هلگر مورد بررسی قرار گرفته است. علاوه بر آن تزئینات و لوازم دکوری زیبا، رنگ های صورتی و آبی در این سبک به زیبایی خود نمایی می کند. در سبک باروت نیز می تواند از وسایل و تجهیزاتی چون مبلمان رسمی به رنگ تیره استفاده کرد


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای ali-rahmani.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:ali-rahmani.ir | نقشه سایت